На головну > Новини > В Самборі відбувся баскетбольний турнір пам’яті Володимира Яцковського

В Самборі відбувся баскетбольний турнір пам’яті Володимира Яцковського

08 Травень 2018

Цими днями в спортивному залі Самбірської ДЮСШ відбувся турнір з баскетболу, присвячений пам’яті Володимира Яцковського.   Володимир Богданович Яцковський був відомим баскетболістом, який у свій час грав за збірну України. Все своє життя присвятив розвитку спорту, своїм прикладом залучав молодь до здорового способу життя.

З привітальним словом до учасників змагань звернувся міський голова Юрій Гамар та заступник міського голови Святослав Ухач.

В змаганнях серед дівчат (2003-2005 р.н.) взяли участь 3 команди: Червоноградської, Яворівської та Самбірської ДЮСШ. Перше місце здобула команда Червонограда, друге – Самбора, третє – Яворова.

Юнаки-баскетболісти змагалися у віковій групі 2005 р.н .та молодші. Кращих з поміж себе визначали команди Дрогобицької, Мостиської та Перемишлянської ДЮСШ. У цікавій спортивній боротьбі самбірчани вибороли перше місце, друге здобула команда м.Дрогобича, третє – м.Мостиська.

Відділ у справах молоді та спорту Самбірської міської ради висловлює щиру подяку всім учасникам, тренерам, а саме: Ірині Чопко, Наталії Шкімбі й суддям змагань, які долучились до організації та проведення турніру, а юним баскетболістам бажає подальших перемог та нових звершень.