На головну > Новини > Спартаківці Львівщини – серед кращих в Україні!

Спартаківці Львівщини – серед кращих в Україні!

08 Травень 2018

Нещодавно в столиці держави відбулося засідання президії Центральної ради ФСТ «Спартак», присвячене підсумкам роботи товариства за 2017 рік.

При цьому було відзначено тренерів та спортсменів Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» з вагомими результатами, що були досягнуті у минулому році. За багатьма показниками «спартаківська» спортивна спільнота області домоглася відмінних показників й у багатьох національних рейтингах Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» посідає чільні позиції. За минулий рік 44 спортсмени Львівського ФСТ «Спартак» були залучені до складів національних збірних команд України. В ДЮСШ Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» у 2017 році було підготовлено 17 майстрів спорту України.

Зокрема, рейтинг кращих тренерів України всеукраїнського ФСТ «Спартак» очолив тренер Львівської СДЮШОР «Спартаківець» Орест Скобельський.

У десятці рейтингу кращих спортсменів відразу двоє представників Львівського ФСТ «Спартак»: на першому місці Тетяна Кіт (вільна боротьба) та Оксана Лівач (вільна боротьба) - на п'ятому.

Серед територіальних організацій ФСТ «Спартак» з літніх олімпійських видів спорту  Львівська ФСТ «Спартак» посіла четверте місце.

В національному заліку серед СДЮШОР товариства «Спартак» Львівська СДЮШОР «Спартаківець» виборола друге місце.

У всеукраїнському рейтингу серед ДЮСШ товариства «Спартак» Львівська СДЮСШ ігрових видів спорту посіла п'яте місце, а Львівська ДЮСШ «Фаворит» - дев'яте місце (всього у рейтингу облікувалося 27 ДЮСШ).

У всеукраїнському рейтингу ФСТ «Спартак» з неолімпійських видів спорту ДЮСШ «Фаворит» посіла друге місце.

Вітаємо спартаківців Львівщини й бажаємо подальшого спортивного поступу!