На головну > Новини > Фітель Богдан – срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Фітель Богдан – срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу

07 Травень 2018

6 травня - 9 травня 2018 року у місті Плзень (Чехія) проходить чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

Примітно, що у перший день чемпіонату, честь країни у ваговій категорії до 59 кг серед юнаків захищав студент першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Богдан Фітель. Відтак, в результаті змагальної боротьби він додав до скарбнички збірної команди України: одну малу срібну нагороду в присіданнях, малу золоту медаль в жимі лежачи, бронзову медаль в тязі становій та срібну нагороду в триборстві.

В присіданнях зі штангою Богдану Фітелю підкорилась вага 160 кг. У жимі лежачи спортсмен продемонстрував 112,5 кг, а у заключній вправі – зумів зафіксувати 172,5 кг. Таким чином, сума триборства Богдана Фітеля Богдана склала 445 кг.

Вітаємо спортсмена та кафедру атлетичних видів спорту з феєричним виступом на європейській арені!

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту