На головну > Новини > Завершилися зональні змагання VІ обласної Спартакіади серед депутатів


Завершилися зональні змагання VІ обласної Спартакіади серед депутатів


07 Травень 2018


Цими днями у чотирьох містах Львівщини відбулися зональні змагання VІ обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад Львівщини-2018.  

 

Так, у м. Новояворівську на спортивних майданчиках зустрілися команди депутатів з Яворівської, Жовківської, Городоцької, Буської районних рад та об'єднана команда депутатів Львівської обласної ради. Тут перемогу у змаганнях з футзалу святкувала команда господарів турніру. Переможцями волейбольного змагу стали представники депутатського корпусу Жовківщини. У змаганнях з шахів свою перевагу довели Любов Орищин (Жовківська районна рада) та Ігор Ільницький (Яворівська районна рада). Звання найкращих у турнірі з шашок вибороли Неля Мартинович (Яворівська районна рада) та Сергій Лопатнюк (Городоцька районна рада). Переможцями зональних змагань з настільного тенісу виявилися Зоряна Погринська (Жовківська районна рада) та Михайло Гаєвський (Буська районна рада).

 

Старий Самбір приймав команди Турківської, Мостиської, Старосамбірської районних рад та команду Дрогобицької міської ради. Переможцями у турнірах з командних видів спорту виявилися господарі змагань. Представники депутатського корпусу Турківщини взяли реванш у змаганнях з шахів та шашок. Турнір з настільного тенісу не відбувся і тому депутати з команди Старого Самбора автоматично потрапили до фінальної частини змагань.

 

У м. Миколаєві змагалися команди Пустомитівської, Жидачівської, Сколівської, Перемишлянської, Миколаївської районних рад та Трускавецької міської ради. Господарі змагань домінували у футзальному та волейбольному турнірах. У змаганнях з шахів перемогли Мар'яна Байтало (Жидачівський район) та Андрій Кобрій (Жидачівський район). Шашковий турнір переможно завершили Оксана Шменець (Жидачівський район) та Степан Чумак (Пустомитівський район). Найращими тенісистами стали Надія Самборська (Жидачівський район) та Ігор Мадай (Пустомитівський район).

 

У м. Червонограді змагалися команди Червоноградської міської ради, Сокольської, Бродівської та Радехівської районних рад. Переможцями футзального турніру стала команда Бродівського району. У волейбольних змаганнях перемогу здобули представники Сокальського району. В першості з настільного тенісу серед чоловіків переміг Ігор Плечінь (Сокальська районна рада).

 

На жаль на змагання у Старий Самбір не прибули команди Мостиської районної ради та Дрогобицької міської ради. У Миколаєві не дочекалися представників Сколівської та Перемишлянської районних рад, а також Трускавецької міської ради.

 

За рішенням Організаційного комітету фінальні змагання обласної Спартакіади відбудуться 12 травня ц.р. у м. Миколаєві на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» (вул. Володимира Великого, 24).

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культурита спорту ЛОДА