На головну > Новини > На Жовківщині розпочалися етапи Кубку України та Кубку світу «Vilga Cup 2018» з авіамодельного спорту

05 Травень 2018

Не вперше в селі Великий Дорошів Жовківського району Львівської області розпочалися етапи Кубку світу «Vilga Cup 2018»та Кубку України з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей F 3J, F 5J та F 3K.

На урочистому параді відкриття за чудової льотної погоди учасників спортивного свята авіамоделістів вітали представники обласної та районної влади, національної та обласної федерації авіамодельного спорту, представники суддівського корпусу.

Турнір триватиме упродовж 5-8 травня 2018 року. Місце проведення: льотна поле з трав'яним покриттям (13 км від центру Львова, координати 49.94197,24.05425).

Кубкові змагання проводяться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації та Федерації авіамодельного спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, Великодорошівської сільської ради. Безпосередніми організаторами змагань є Харківська і Львівська обласні федерації авіамодельного спорту. Головний cуддя змагань – Олексій Матусевич (м. Київ).

За перемогу змагаються понад100 спортсменів із 13 країн світу.
Змагання проводяться в таких класах:

• F 3J - радіокеровані планери;

• F 5J - радіокеровані планери з електродвигуном;

• F 3K - радіокеровані метальні планери.