На головну > Новини > На Львівщині урочисто стартував чемпіонат України з ралі «XVI Ралі Галіція»

На Львівщині урочисто стартував чемпіонат України з ралі «XVI Ралі Галіція»

05 Травень 2018

Ввечері, 4 травня, на площі Незалежності у Трускавці відбулось урочисте відкриття І етапу чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція».

Серед присутніх мер міста Трускавця Андрій Кульчицький, голова Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, представник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як та багато інших.

Під час відкриття організатори привітали учасників чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція», а також нагородили призерів 1-го змагального дня.

Нагадаємо, І етап чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція» триває на Львівщині впродовж 4-6 травня 2018 року. Зокрема, на території Дрогобицького, Старосамбірського, Сколівського, Турківського району, в м. Трускавець та м. Борислав. Загальна довжина маршруту «XVI Ралі Галіція» становить 326 км.

Змагання проводтить Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської Старосамбірської, Турківської райдержадміністрацій, Трускавецької та Бориславської міських рад.

Ольга Мельник, управління фізичноЇ культури та спорту ЛОДА