На головну > Новини > Триває збір анкет щодо оцінювання учасників публічних закупівель в системі «Prozorrо»


Триває збір анкет щодо оцінювання учасників публічних закупівель в системі «Prozorrо»
Інформуємо, що департамент економічної політики Львівської ОДА формує рейтинг учасників закупівель товарів, робіт і послуг, які брали участь у публічних закупівлях в електроннїй системі «Prozorrо».

 

З цією метою розроблено анкету оцінювання учасників публічних закупівель, яка розміщена в інформаційному банері «Оцінювання: виконавців робіт, постачальників товарів, надавачів послуг» на головній сторінці  веб-сайту облдержадміністрації (http://loda.gov.ua внизу веб-сторінки ).

 

Для формування узагальненого рейтингу учасників просимо керівників закладів фізичної культури та спорту, які повністю або частково фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, заповнити вищезазначену анкету.

 

Звертаємо Вашу увагу, що необхідно заповнювати всі поля анкети, а також прикріпити PDF-копію угоди та вказати унікальний код закупівлі в електронній системі «Prozorro».

 

Окрім цього, анкету можна заповнити за електронним посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdBwmpmqjf-IvL-Ns…/viewform

 

Повторно наголошуємо про необхідність здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме не менше 10 тисяч гривень, а робіт - не менше 100 тисяч гривень, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно до доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 10.01.2018 № 2/0/6-18.