На головну > Новини > 6 травня - День Львівського училища фізичної культури

6 травня - День Львівського училища фізичної культури

У неділю, 6 травня 2018 року, відбудеться святкування Дня Львівського училища фізичної культури. Урочисті заходи відбудуться у спеціалізованому залі спортивної гімнастики за адресою (вул. Княгині Ольги, 3-а). Початок о 12:00 годині.

За усталеною традицією саме в День святого Юрія-Переможця Львівське училище фізичної культури відзначає День навчального закладу і вшановує свого небесного патрона. Своїм покровителем святого Юрія училище обрало невипадково. Святий Юрій-Переможець – заступник сильних і відважних людей, хоробрих воїнів, він надихає на чесну боротьбу, дає життєві сили у важкі хвилини, дарує перемоги. У Львівському училищі фізичної культури виховують українських чемпіонів, тож опікунство святого Юрія додає його вихованцям впевненості, рішучості, віри у власні сили, жаги до перемоги, сили духа і сили волі.

До цьогорічного свята училище підходить з вагомими здобутками. Цими днями Міністерство молоді та спорту України підвело підсумки діяльності спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у 2017 році. Серед 15 подібних навчальних закладів вдруге поспіль найкращим в Україні визнано саме Львівське училище фізичної культури.

У програмі святкувань:

- 5 травня о 18 год.

- Богослужіння у соборі Святого Юрія;

- 6 травня з 10 до 12год.

- зустрічі з випускниками, вихованцями, абітурієнтами;

- 6 травня о 12год.

- творчий звіт спортивних відділень, вшанування кращих спортсменів, випускників, тренерів, педагогів.

У цей день двері училища гостинно відкриті для усіх: випускників, батьків, майбутніх учнів, колишніх працівників, представників засобів масової інформації і просто симпатиків спорту.

Ексклюзивними гостями свята будуть уславлені вихованці училища, чемпіони та призери європейських, світових першостей, Ігор Олімпіад: Андрій Котельник, Тарас Міщук, Юлія Ткач, Анфіса Почкалова, Віталій Вергелес, Павло Коростильов та інші.