На головну > Новини > Шкільні спортивні команди Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини гостювали у Львові


Шкільні спортивні команди Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини гостювали у Львові
З ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області й за активної підтримки відповідних структур Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини, дружні контакти між якими тривають вже не перший рік, цими днями у Львові побували кращі шкільні команди цих областей.

 

Окрім нових знайомств та вражень, основною метою приїзду дитячих спортивних колективів – з поміж яких були команди загальноосвітніх шкіл з смт Велика Новосілка (Великоновосілківський район Донецької області), м. Лисичанська (Луганська область) та с. Старий Лисець (Тисменецький район Івано-Франківської області) – була участь у телевізійному проекті «Шкільні батли» телеканалу «Перший Західний». У спортивному залі обласної організації ФСТ «Динамо» діти мали можливість позмагатися у веселих естафетах зі шкільними дружинами Львівщини, представити свій край і свою школу, визначити кращих в інтелектуальному конкурсі, познайомитися між собою й поспілкуватися з уславленими спортсменами Львівщини, отримати цікаві подарунки, й безумовно побувати на екскурсії Львовом. До слова на одну із зустрічей завітав призер «Ігор Нескорених», оборонець Луганського аеропорту, майстер спорту зі стрільби з лука Дмитро Сидорук. 

 

Віриться, що такі зустрічі будуть продовжуватися й надалі й діти будуть спілкуватися між собою й досягати перемог – спортивних,особистих і суспільних!