На головну > Новини > Львівщина приймає етап Кубку України та міжнародні змагання «VilgaCup 2018»з авіамодельного спорту

5-8 травня 2018 року в селі Великий Дорошів Жовківського району Львівської області відбудеться етап Кубку світу «VilgaCup 2018» з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей F3J, F5J та F3K.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації та Федерації авіамодельного спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, Великодорошівської сільської ради. Безпосередніми організаторами змагань є Харківська і Львівська обласні федерації авіамодельного спорту. Головний cуддя змагань – Олексій Матусевич (м. Київ).

За попередніми заявками участь у змаганнях візьмуть близько 100 спортсменів з 11 країн світу.

Змагання будуть проводитися в таких класах:

·   F3J - радіокеровані планера;

·   F5J - радіокеровані планера з електродвигуном;

·   F3K - радіокеровані метальні планера;

Місце проведення змагань: льотна поле з трав'яним покриттям (13 км від центру Львова, координати 49.94197,24.05425).