На головну > Новини > У Всеукраїнському фіналі «Олімпійське лелеченя-2018» Львівщину представлятиме Сокальська гімназія імені Олега Романіва

Цими днями на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» у м. Львові за чудової погоди яскраво й захопливо   завершився фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA». Організатором Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який не вперше відбувається у всіх регіонах України, є Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundationта місцевих осередків спортивного та олімпійського руху. Мета Заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля.

За перемогу і за право представляти Львівщину в національному фіналі змагалися понад 400 школярів, які презентували 30 кращих учнівських команд з усіх куточків області – переможців попередніх етапів.

Під орудою головного судді змагань, вчителя-методиста Львівської ЗОШ № 50 Галини Колотело,досвідченого суддівського корпусу та бригади студентів Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, юнаки та дівчата віком 12-14 років визначали кращих у змаганнях командного стрибка у довжину (сумарний результат усіх учасників, які почергово виконували стрибок у довжину з місця), коловій естафеті 400-метровою доріжкою стадіону кількома етапами та в олімпійській естафеті.

З вітальним словом до юних спортсменів виступив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, уславлені спортсмени Львівщини, меценати й представники компаній-партнерів відділення та інші організатори спортивного свята, які побажали усім учасникам життєвих гараздів, успіхів та перемог. На урочистому параді відкриття традиційно були присутні титуловані спортсмени-олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач, боксерка та стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Гарасимович, санкарка Галина Куречко, гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола-Подгрушна.

Перед початком змагань юні учасники «Олімпійського лелеченя Львівщини-2018» спільно з Вірою Передерій, Юлією Ткач та Катериною Палехою мали змогу провести загальну спільну розминку.

За результатами окремих випробувань кращими виявилися:

В коловій естафеті

1 місце                 Сокальський район, Сокальська гімназія ім. Олега Романіва

2 місце                 Миколаївський район, Миколаївська гімназія

3 місце                 Яворівський район, СЗШ № 2

В командному стрибку у довжину з місця

1 місце                 Сокальський район, Сокальська гімназія ім. Олега Романіва

2 місце                 Пустомитівський район, Солонківська СЗШ

3 місце                 м. Червоноград, Червоноградська гімназія

В олімпійській вікторині

1 місце                 м. Львів, Франківський район, НВК імені Василя Симоненка

2 місце                 Сокальський район, Сокальський НВК

3 місце                 Жидачівський район, Жидачівський НВК

Відтак у напруженій загальнокомандній боротьбі за підсумками усіх конкурсів впевнену перемогу, при цьому не вперше, здобули вихованці Сокальської гімназії імені Олега Романіва, друге місце посіла команда Львівського НВК імені Василя Симоненка, а третє – збірна школярів Миколаївської гімназії.

Таким чином на Всеукраїнському фіналі в МДЦ «Артек» у Пущі-Водиці Львівську область представлятиме дружна команда Сокальської гімназії імені Олега Романів (вчитель фізкультури - Ольга Лаговська).

З рук голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського усі переможці та призери обласного турніру отримали кубки, медалі, сувенірну продукцію НОК України та солодкі подарунки. Що цікаво, участь у відкритті змагань та церемонії нагородження взяли також титуловані олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач та гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола.

Цьогорічні змагання були особливо підтримані партнерами та спонсорами відділення НОК України у Львівській області, а саме: переможці та призери отримали Кубок, медалі та грамоти, солодкий подарунок та брендові футболки від ПРаТ Концерну «Хлібпром», а гірськолижний комплекс «Буковиця» надав перепустки на витяг для команди переможця. Всі учасники отримали воду “Моршинську” та шоколадні батончики “Міленіум”.

При цьому усі учасники святкового дійства – школярі, їхні вчителі й уболівальники, судді, почесні гості й організатори, партнери свята й журналісти отримали неабиякий заряд бадьорості, оптимізму та любові до спорту!

Підсумкові загальнокомандні результати обласного фіналу «Олімпійське Лелеченя Львівщини-2018» (Львів, стадіон «Динамо», 27 квітня 2018 р.)

Місце

Район / місто