На головну > Новини > Збірна команда Львівської області перемогла на чемпіонаті України з водного туризму


Збірна команда Львівської області перемогла на чемпіонаті України з водного туризму


03 Травень 2018


Впродовж, 26-30 квітня, на річці Чорний Черемош неподалік села Бистрець, Верховинського району Івано-Франківської області   відбувся чемпіонат України зі спортивного водного туризму «Черемош – 2018» серед двомісних, чотиромісних катамаранів та рафтів. 

 

Учасниками змагань були спортсмени з 10 регіонів України.


Організатором чемпіонату виступила Федерація спортивного туризму України, за активного сприяння Міністерства молоді та спорту України.


В рамках змагань команда Львівської обласної федерації спортивного туризму здобула три призові місця, з них два перші та одне третє. Перші місця у загальноособистому заліку посіли у класі суден катамарани чотиримісні та суден рафт. Третє місце команда виборола у класі суден катамарани двомісні у загальнособистому заліку.


Зауважимо, що команда Львівської обласної федерації спортивного туризму України є багаторічним переможцем чемпіонату України зі спортивного водного туризму «Черемош – 2018». А за підсумками цьогорічного чемпіонату, троє спортсменів виконали кваліфікаційні вимоги на звання майстра спорту України.

 

Ольга Мельник, управління фізичноЇ культури та спорту ЛОДА