На головну > Новини > Команди шкіл Дрогобича та Червонограда повернулись з тренінгу «Active Citizens» від Фонду Кличка

02 Травень 2018

Нещодавно у квітні переможці проекту «Zero Waste School» Фонду Кличка побували на тренінгу з управління проектами «Active Citizens».  Впродовж трьох днів у конгрес-готелі «Пуща», дитячі команди шкіл спільно з вчителями фізичної культури навчалися складати план реалізації власного проекту, прогнозувати ризики, як комунікувати зі громадськими організаціями та медіа.

Також учасники дізналися, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, отримали рекомендації, як залучати фінансування для розвитку громад. А професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології.

Львівщину на тренінгу представляли: Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4.

Відгуки учасників

Команда Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4:
Склад команди: вчитель фізичної культури Аліна Логин; учні 8-Г класу -Вікторія Берчук і Зоряна Кравців; учні 10-А класу – Ігор Досяк і Василь Мосій.

«Наша школа завжди відкрита для чогось нового. Ми не боїмося пробувати щось нове. І це доводить участь нашої школи у проекті «Zero Waste School», в якому взяли участь 50 шкіл із різних областей України, у тому числі й Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4. Насиченість програми просто вражала, а якість з якою нам подавали матеріал – захоплював. Адже з нами працювали професіонали. За три дні ми навчились складати проекти, працювати в команді, і навіть, розважатись під час роботи. «Team Building», з якого все почалось, навчив нас згуртовуватись та не боятись розкритись перед іншими людьми. Проектування – навчило нас складати проект та вміти передбачати все: від його успіху до ризиків. А дружня атмосфера, що панувала впродовж усього проекту показала, що Україна – це надзвичайна країна, де усі люди вміють взаємодіяти між собою, спілкуватись та дружити. І це прекрасно! Хотілось би висловити подяку організаторам проекту - Klitschko Foundation за чудові, пізнавальні та просто вражаючі 3 дні нашого життя! Успіху вам у подальших проектах! А ми тепер починаємо працювати над реалізацією власного проекту, адже «Майбутнє – навколо нас!».

Команда Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1:
Склад команди: вчитель інформатики Анна Савіцька; учні 10 класу: Юлія Глушик, Богдан Мочульський, Ольга Семканич, Дмитро Вавринчук.

«Освітня програма проекту Zero Waste School, котру відвідала наша школа була надзвичайно насиченою, пізнавальною та актуальною для нас. Тренінг проведено на високому рівні організації. Інформацію, почуту чи практично відпрацьовану, а також матеріали надані під час заходу – використовуватимемо у своїй школі та місті».

Управління фізичної культури та спорту висловлює щиру подяку Klitschko Foundation за постійну підтримку цікавих конкурсів та проектів у галузі спорту! Бажаємо нових ідей та задумів у справі, яку Ви робите!

Нагадаємо, 22 березня, серед 50-ти українських шкіл переможцями проекту «Zero Waste School» стали Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 та Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Таким чином, команди-переможці отримали можливість навчання на тренінгу «Active Citizens» від Фонду Кличка.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту