На головну > Новини > Національні збірні команди України та Угорщини з регбі-15 зіграли у нічию на стадіоні «Юність»

28 Квітень 2018

28 квітня 2018 року на стадіоні «Юність» у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького,   що на вулиці Болгарській, 4, відбулась календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 (Конференція 1 «Північ») сезону 2017-2018 років між національними збірними командами України та Угорщини.

Серед почесних гостей були присутні: державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчинов, заступник голови Львівської облдержадмінстрації Оксана Стоколос-Ворончук, т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур, президент федерації регбі Львівщини Петро Адамик.

До цього часу українська збірна посідала II місце у дивізіоні «Conference 1 North», поступаючись литовцям на 8 очок. А сьогодні у поєдинку з командою Угорщини, збірна України завершила гру нічийним рахунком – 19:19.

Варто зазначити, що поміж двома таймами матчу, голові Львівської обласної громадської організації «Федерація регбі Львівщини» Петру Адамику вручено почесну нагороду «Заслужений працівник фізичної культури та спорту». Таке почесне звання Петро Адамик отримав відповідно до указу Президента України Петра Порошенка, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціальний-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Нагадаємо, чергова календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 (Конференція 1 «Північ»), в якій зіграє національна збірна команда України, відбудеться 5 травня у Латвії.

Ольга Мельник, управління фізичноЇ культури та спорту ЛОДА