На головну > Новини > На обласній галузевій скап-нараді обговорили підготовку презентації кубків Ліги чемпіонів УЄФА

26 Квітень 2018

Керівники структурних підрозділів фізичної культури та спорту Львівщини взяли участь у черговій обласній галузевій скайп-нараді.

Так, у режимі онлайн розглянуто кілька актуальних питань. Зокрема, обговорено стан реалізації  обласної програми «Спортивний майданчик» у 2018 році, залучення співфінансування з місцевих бюджетів та укладення договорів з підрядними організаціями.

Особливу увагу на скап-нараді приділено участь спортивного активу області в рамках презентації кубків Ліги чемпіонів УЄФА, яке відбудеться 30 квітня у парку «На валах».

Нагадаємо, вболівальники Львівщини та міста Львова зможуть сфотографутися поряд із чемпіонськими трофеями з 17 до 21 години, у сквері між вулицями Підвальною та Винниченка неподалік пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.