На головну > Новини > Вболівальники Львівщини зможуть побачити футбольні трофеї Ліги чемпіонів УЄФА


Вболівальники Львівщини зможуть побачити футбольні трофеї Ліги чемпіонів УЄФА


26 Квітень 2018


У четвер, 26 квітня, у прес-холі Львівської облдержадміністрації відбувся брифінг щодо прибуття до Львова головних футбольних клубних трофеїв Європи – кубків Ліги чемпіонів УЄФА.

 

На брифінгу для представників засобів масової інформації виступив Роман Хім’як – в.о. заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Ярослав Грисьо – перший заступник голови федерації футболу Львівської області.

 

Зокрема, вони розповіли, що 30 квітня 2018 року, у сквері між вулицями Підвальною та Винниченка (парк «На Валах» у Львові), що неподалік пам’ятника В’ячеславу Чорноволу відбудеться урочиста презентація, присвячена прибуттю найголовніших футбольних клубних трофеїв Європи – кубків Ліги чемпіонів УЄФА.

 

Вболівальники Львівщини та міста Львова зможуть сфотографутися поряд із чемпіонськими трофеями. Відтак, усіх бажаючих запрошують у парк «На Валах» з 17 до 21 години, аби наяву побачити кубки Ліги чемпіонів УЄФА.

 

Зауважимо, що побачити кубки мають змогу футбольні вболівальники зі шести міст України. Зокрема, окрім Львова, футбольні трофеї побувають у Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові та Одесі.

 

Нагадаємо, старт показу кубків Ліги чемпіонів УЄФА розпочався 21 квітня на Майдані Незалежності у Києві. Презентація кубків триває в рамках підготовки до проведення фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту