На головну > Новини > Сергій Гаравський – заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Сергій Гаравський – заслужений працівник фізичної культури та спорту України

25 Квітень 2018

Старшому тренеру штатної збірної команди України з фехтування на рапірах Сергію Гаравському присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

Урочисте вручення відзнаки відбулось сьогодні, 25 квітня, на засіданні колегії Львівської облдержадміністрації, на виконання Указу Президента України Петра Порошенка.

Працівники галузі фізичної культури та спорту щиро вітають Сергія Гаравського з таким цінним здобутком! Бажаємо ще безліч перемог та успіхів в очолюваній галузі.

Довідково:

Гаравський Сергій Адольфович – тренер викладач відділення фехтування (рапіра, чоловіки) Львівської школи вищої спортивної майстерності. Народився 10 квітня 1971 року. Має нагороду «Заслужений тренер України». Стаж роботи в галузі фізичної культури і спорту становить 16 років. Серед його вихованців: Ростислав Герцик – (5 березня 1989 р.н.),  МСУМК – член збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату світу (2013 рік, Будапешт, Угорщина), неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань та Юнес Клод – (9 липня 1989 р.н.), МСУ - член збірної команди України, фіналіст чемпіонату Європи (2014 рік. Стразбург, Франція), неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань. А вихованці Гаравський Максим та Павло Сирачинський - неодноразові призери Всеукраїнських та міжнародних змагань.