На головну > Новини > Управління фізичної культури та спорту долучилось до організаційних заходів, присвячених Дню Чорнобильської катастрофи

24 Квітень 2018

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.О. Стоколос-Ворончук, 24 квітня, відбулася нарада з питань організації заходів, присвячених Дню Чорнобильської катастрофи.

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та представники громадських організацій. Від спортивної галузі на нараді була присутня Ольга Любичанківська - головний спеціаліст відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Під час засідання обговорено проблеми, з якими стикаються учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Зокрема щодо лікування, оздоровлення, пенсійного забезпечення, надання пільг. Також розглянуто питання вручення нагород.

Довідково:

32 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — це найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка не лише змінила екологію, а й вплинула долі людей.

На Львівщині, 26 квітня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбудуться заходи з вшанування Дня Чорнобильської катастрофи.

Так, о 12 год біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля», що на вул. Морозній, 31-А, відбудеться молебень і покладання квітів, за участю представників влади, громадських організацій та мешканців Львівщини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Опісля, о 13 год у кінопалаці імені Олександра Довженко (пр. Червоної Калини, 81) відбудеться зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями.