На головну > Новини > Управління фізичної культури та спорту долучилось до організаційних заходів, присвячених Дню Чорнобильської катастрофи


Управління фізичної культури та спорту долучилось до організаційних заходів, присвячених Дню Чорнобильської катастрофи


24 Квітень 2018


Під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.О. Стоколос-Ворончук, 24 квітня, відбулася нарада з питань організації заходів, присвячених Дню Чорнобильської катастрофи.   

 

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та представники громадських організацій. Від спортивної галузі на нараді була присутня Ольга Любичанківська - головний спеціаліст відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

 

Під час засідання обговорено проблеми, з якими стикаються учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Зокрема щодо лікування, оздоровлення, пенсійного забезпечення, надання пільг. Також розглянуто питання вручення нагород.

 

Довідково:

32 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — це найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка не лише змінила екологію, а й вплинула долі людей.

 

На Львівщині, 26 квітня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбудуться заходи з вшанування Дня Чорнобильської катастрофи.

 

Так, о 12 год біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля», що на вул. Морозній, 31-А, відбудеться молебень і покладання квітів, за участю представників влади, громадських організацій та мешканців Львівщини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Опісля, о 13 год у кінопалаці імені Олександра Довженко (пр. Червоної Калини, 81) відбудеться зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями.