На головну > Новини > На виїзному засіданні перевірено технічний стан дитячо-оздоровчого закладу «Бойківчанка»

24 Квітень 2018

23 квітня в селі Розлуч Турківського району відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту щодо технічного стану дитячо-оздоровчого закладу «Бойківчанка».

Виїзд відбувся на прохання голови Турківської районної ради В.Лозюка, який повідомив про необхідність проведення капітального ремонту ДОЗ «Бойківчанка».

Під час огляду території ДОЗ «Бойківчанка» були присутні: голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту ЛОР  Петро Жукровський, т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Андрій Тур та голова КПФСТ «Колос» Лілія Білінська.

Наприкінці зустрічі сторони визначили подальші кроки щодо єдиного балансоутримувача. Оскільки, станом на сьогодні, дитячо-оздоровчий заклад «Бойківчанка» перебуває на балансі Львівської обласної ради (85%) та КПФСТ «Колос» (15%).