На головну > Новини > «Галичанка» змагається за «золото» Балтійської ліги

«Галичанка» змагається за «золото» Балтійської ліги

23 Квітень 2018

Чотири перемоги, одна поразка та дві відзнаки кращих гравців – так «Галичанка» пройшла четвертий тур Балтійської ліги.

Львівська «Галичанка» зіграла  п’ять матчів в межах четвертого з’їзного туру Балтійської жіночої гандбольної ліги сезону 2017/2018 рр., який приймала «Гарлява» (Каунаська обл., Литва) з 19 по 21 квітня.

У чотирьох іграх львівські гандболістки святкували перемогу, в одній поступилися.

Традиційно за підсумками матчів туру назвали найкращих гандболісток у складі кожної команди. У лавах «Галичанки»  найсильнішими стали воротарка Вікторія Салтанюк та півсередня Мар’яна Маркевич.

П'ятий фінальний тур відбудеться у Львові - 7-9 травня в палаці спорту «Галичина». Вхід вільний. Обов’язково завітайте на ігри та підтримайте львівську «Галичанку», яка у цьому сезоні бореться за «золото» Балтійської ліги.

Джерела: loda.gov.ua , hcgalychanka.com.ua .