На головну > Новини > Управління фізичної культури та спорту покращило лісові насадження на Жовківщині


Управління фізичної культури та спорту покращило лісові насадження на Жовківщині


21 Квітень 2018


Суботнього ранку, 21 квітня, працівники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації взяли участь у обласній толоці в рамках «Днів довкілля».

Будучи у ДП «Жовківське лісництво», працівники управління спільно з фахівцями лісового господарства висадили молоді зелені насадження: модрини, сосни, ялинки, дуби та клени. Загалом взяло участь 11 працівників управління.

Довідково:
Заходи щодо організації толоки відбуваються на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2018 № 191/0/5-18 та відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення.