На головну > Новини > У Винниках стартував чемпіонат України Героїв АТО (ВІДЕО)

У Винниках стартував чемпіонат України Героїв АТО (ВІДЕО)

21 Квітень 2018

Сьогодні, 21 квітня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відкрито чемпіонат України Героїв АТО серед команд групи «Захід».

На урочистому відкритті був присутній т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур, який привітав усіх учасників змагань та побажав показати реальний та гарний футбол на турнірі.

У футбольному чемпіонаті беруть участь 9 команд. Серед них «Легіон» (представники Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного), «Крила АТО» (учасники та ветерани АТО), «Радар Захід» (представники Протиповітряної оборони), «Десант» (представники 80-ої Повітряно-десантної бригади), «Леви» (представники Головного управління Національної поліції у Львівській області), а також збірна учасників та ветеранів АТО «Карпатська земля» (Закарпатська обл.), Збірна Тернопільщини, «Рівне-АТО» (Рівненська обл.) та «Прикарпаття АТО» (Івано-Франківська обл.).
У матчі першого туру стартує «Рівне-АТО» – «Карпатська Земля», Збірна Тернопільщини – «Прикарпаття АТО», «Радар Захід» – «Леви», «Легіон» – «Крила АТО».

Зазначимо, що організатором Відкритого чемпіонату України Героїв АТО виступила Всеукраїнська футбольна ліга учасників та ветеранів АТО. Згідно з регламентом, чемпіонат проходитиме з квітня до вересня у два етапи. Після цього в середині жовтня найкращі колективи груп зберуться на декілька днів у Києві, де визначать переможця.