На головну > Новини > У Винниках стартує чемпіонат України Героїв АТО

У Винниках стартує чемпіонат України Героїв АТО

20 Квітень 2018

У футбольних баталіях західної групи візьмуть участь 9 команд.

У суботу, 21-го квітня, о 13:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбудуться урочистості з нагоди старту Відкритого чемпіонату України Героїв АТО серед команд групи «Захід», де виступають 9 команд: 5 зі Львова та Львівської області – «Легіон» (представники Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного), «Крила АТО» (учасники та ветерани АТО), «Радар Захід» (представники Протиповітряної оборони), «Десант» (представники 80-ої Повітряно-десантної бригади), «Леви» (представники Головного управління Національної поліції у Львівській області), а також збірна учасників та ветеранів АТО «Карпатська земля» (Закарпатська обл.), Збірна Тернопільщини, «Рівне-АТО» (Рівненська обл.) та «Прикарпаття АТО» (Івано-Франківська обл.).

О 14:00 стартують матчі першого туру: «Рівне-АТО» – «Карпатська Земля», Збірна Тернопільщини – «Прикарпаття АТО», «Радар Захід» – «Леви», «Легіон» – «Крила АТО». Запрошуємо вболівальників підтримати команди!

У Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО беруть участь команди, які представляють підрозділи силових відомств та спілки ветеранів АТО з різних областей України. Вони розподілені на п’ять груп (зон) за географічним принципом: «Північ», «Південь», «Центр», «Захід» і «Схід». Особливістю цього турніру є те, що в заявці команд на сезон із 30 гравців щонайменше 20 мають бути з відповідними посвідченнями учасників АТО, у заявці на матч із 18-ти гравців 13 мають бути учасниками АТО. Всі інші мають бути просто військовослужбовцями чи працівниками інших силових структур. Згідно з регламентом, чемпіонат проходитиме з квітня по вересень у два кола. Після цього в середині жовтня найкращі колективи груп зберуться на декілька днів у Києві, де визначать переможця.

Джерело: ffl.org.ua