На головну > Новини > В управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації відбулась галузева скайп-нарада

19 Квітень 2018

Під час наради, 19 квітня, керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення доповіли щодо стану підписання договорів «Про міжбюджетний трансферт» та облаштування спортивних майданчиків за обласною програмою.

Директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович звернув увагу керівників структурних підрозділів фізичної культури та спорту на важливості вчасного надання   актів виконаних робіт на встановлення огорожі, освітлення, монтажу штучного (наливного, трав’яного) покриття, благоустрою території, а також повідомлення про встановлення інформаційних табличок, фотозвіту з облаштування майданчиків за 2017 рік. Термін виконання до 25 квітня 2018 року.

Наприкінці скап-наради учасники обговорили інші актуальні питання галузі.