На головну > Новини > Працівники управління спорту налагоджували співпрацю на бізнес-семінарі з маркетингу


Працівники управління спорту налагоджували співпрацю на бізнес-семінарі з маркетингу


19 Квітень 2018


У середу, 18 квітня, на стадіоні «Арена Львів» відбувся семінар «Анатомія бізнесу: сучасні інструменти маркетингу та продажів для збільшення прибутків».

 

В рамках семінару заслухано доповіді: менеджера по роботі з партнерами «Бітрікс 24» Костянтина Павленка, керівника компанії «Auspex» Андрія Мар’ясова, засновника та власника «Клініка Заблоцького» Ярослава Заблоцького, засновника «Школа розвитку лідерів LeaderWay» Ваче Давтяна, експерта з тайм-менеджменту «BogushTime» Оксаною Долговою та онлайн-підприємця, автора україномовного блогу Openmind, письменником, мандрівником Орестом Зубом.

 

Управління фізичної культури  та спорту облдержадміністрації представляли головний спеціаліст Ольга Любичанківська та відповідальна особа за МТД та проекти Ольга Мельник.

 

Під час семінару розглянуто основні світові тренди, особливості системних продаж та збільшення прибутку, секрети делегування повноважень серед працівників тощо.

 

Наприкінці навчання відбувся розіграш цінних подарунків, шляхом проведення лотереї. Відтак, пощастило стати переможцем лотереї й головному спеціалісту Управління фізичної культури  та спорту облдержадміністрації Ользі Любичанківській, отримавши подарунковий сертифікат для відвідування занять у фітнес-центрі.

 

Зазначимо, загалом у заході взяли участь майже 700 учасників.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури  та спорту