На головну > Новини > У Львівській облдержадміністрації обговорили удосконалення роботи ДЮСШ

У Львівській облдержадміністрації обговорили удосконалення роботи ДЮСШ

19 Квітень 2018

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, 18 квітня, відбулась нарада з питань удосконалення системи роботи  дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

У нараді брали участь директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл та керівники фізкультурно-спортивних товариств, котрі виступають засновниками ДЮСШ.

Під час наради заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук наголосила на важливості популяризації та залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом у дитячо-юнацьких спортивних школах.

Також вона навела приклади вдосконалення мережі закладів у інших відомствах та підкреслила, що розвиток фізичної культури та спорту на Львівщині є одним з пріоритетів державної політики в Україні.

За підсумками наради визначено відповідні доручення.