На головну > Новини > ЛЬВІВСЬКІ МАЙСТРИ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2018 РОКУ

ЛЬВІВСЬКІ МАЙСТРИ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2018 РОКУ

Впродовж, 10-16 квітня 2018 року, на  спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. У змаганнях брали участь спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл (1995 р.н. і молодші).

Захід проведено Міністерством молоді та спорту України,за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Учасників змагань під час урочистої церемонії відкриття привітали:т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур; представник Міністерства молоді та спорту України, державний тренер з кульової стрільби  Андрій Петросюк; член президії Федерації стрільби України, головний тренер збірної команди України з кульової стрільби  Олександр Камінський; директорЛьвівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», президент Львівської обласної федерації стрілецького спорту Вадим Климович, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський; старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський; Заслужений майстер спорту України Андрій Шейкін.

З нагоди відкриття чемпіонату було презентовано новий логотип Львівської обласної федерації стрілецького спорту, розроблений дизайнером федерації - мсмк Тарасом Андрушко, і створений зусиллями обласної федерації спільно з управлінням молоді та спорту ЛМР.Логотип поєднаву собі сучасні тенденціїй основні види кульової та стендової стрільби (рушниця, гвинтівка, пістолет та мішень).

Щасливими володарями яскравих футболок-поло, на яких нанесено новий логотип федерації та міста Львова, стали 86 спортсменів та тренерів збірної команди Львівщини з кульової та стендової стрільби, котрі з гідністю представлятимуть Львівщину на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Також завагоме сприяння та підтримку Львівської обласної федерації стрілецького спорту, т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Андрію Туру в знак подяки було вручено футболку.

В рамках змагань почесні звання «Майстер спорту України» з кульової стрільби отримали: Коваль Лілія,Пащин Руслана, Смагула Олег,Супрун Софія та Височенко Вікторія.

Посвідчення про продовження суддівської категорії «судді міжнародної категорії» ліцензія «В» з кульової стрільби отримали: Коновалюк Георгій (м.Дніпро), Томченко Алла (м.Київ), Любимова Катерина (м.Дніпро) та Старінський Степан (м.Львів).

Зачарували глядачів прекрасні грації – юні представниці відділення художньої гімнастики СДЮШОР «Олімп - Л» під керівництвом тренерів Катерини Сороковської та Ірини Іванів, які представили кращі індивідуально - групові композиції, що стали прикрасою урочистої церемонії відкриття.

Національний чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь у підготовці до відбіркових змагань та боротьбі  за право участі в Кубку світу серед юніорів (21-29 червня 2018 року, м. Зуль, Німеччина).

Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за першість чемпіонату України до Львова прибула рекордна кількість спортсменів. Зокрема, 384 найсильніших атлети, що представили 44 збірні команди ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та УОР зі стрільби кульової з17 областей України та м. Києва.

Під час проведення чемпіонату України спортсмени з Львівщини вперше виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу:

ЧУЧМАРЬОВА Яна, Львівська область,  Динамо ( тренери – В.Іванчук, Р. Бондарук).

Вперше виконано нормативи майстра спорту України:

КОНДРАТЕНКО Вікторія, Львівська область, ЗСУ (тренер С. Коростильов);

ЗІНЧУК Ксенія, Львівська область, ЗСУ (тренери– В.Моклович, Н.Ярмоленко);

БІЛИК Олег, Львівська область, ЗСУ (тренер В.Моклович).

За результатами загально-командного підсумку чемпіонату України зі стрільби кульової команди ДЮСШ розташувались наступним чином:

І місце КЗВОДЮСШС, Вінницька область (1385,0 очок);

ІІ МІСЦЕ –  КДЮСШ № 1 СКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ – (1228,0 очок);

ІІІ місце – Обласна ДЮСШ, Одеська область (1126,0 очок).

Серед команд СДЮШОР:

І місце СДЮШОР № 1, Дніпро(2055,0 очок);

І місце -  СДЮШОР, Рогатин (1056,0 очок);

ІІІ МІСЦЕ –  СДЮШОР «Сигнал», ЛЬВІВ (989,0 очок).

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд України

з олімпійських видів спорту у Львівській області