На головну > Новини > У Наварії успішно відкрили веслувальний сезон за Кубок Львівщини

У Наварії успішно відкрили веслувальний сезон за Кубок Львівщини

17 Квітень 2018

Цими днями на озері Наварія відбувся Кубок Львівської області, присвячений відкриттю веслувального сезону.

Впродовж двох днів, спортсмени змагались у трьох вікових групах («дорослі», «юніори та юніорки» та «юнаки і дівчата» – 2002-2003 р.н) на дистанціях 200, 500, 1000 та 5000 метрів.

Змагання проводились з метою відбору до збірної команди Львівської області для участі в «Кубку України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю.Рябчинської». Вібір проводився в двох вікових групах: серед дорослих та серед юніорів.

Загалом до збірної області відібрано 37 спортсменів, які стали переможцями Кубку Львівщини за своєю дистанцією та віковою категорією.

Додамо, що «Кубок України» буде відбором до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи, котрий пройде 8-10 червня у столиці Сербії (Белград).