На головну > Новини > Представники Львівщини – бронзові призери Чемпіонату Європи зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів 2018

16 Квітень 2018

Впродовж, 12-15 квітня 2018 року, у місті Баку (Азербайджан) відбувся XXVIЧемпіонат Європи зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці).

До складу збірної команди України увійшли троє спортсменів Львівської області - Войтів Віталій (серед дорослих), Мазурик Олег та Лесишин Михайло(серед юніорів). Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери:  РоманВеклюк та Тетяна Вагіла.

У командній першості Олег Мазурик таМихайло Лесишин разом з Іваном Чуприною (Вінниця) та Богданом Семашкіним (Кривий Ріг) посіли ІІІ місце і стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів 2018.

Золото вибороли спортсмени з Великобританії.

Войтів Віталій у змаганнях серед дорослих добре виконав першу вправу, але, на жаль, у другій вправі (дуже високої складності!)  допустився помилки і у підсумку посів 17 місце.

Вітаємо спортсменів О. Мазурика, М. Лесишина та їхніх тренерів  Р.Веклюка та Т. Вагілу з успішним виступом на престижних міжнародних змаганнях!

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ОДА