На головну > Новини > Працівники управління спорту взяли участь у міжнародній конференції до 100-річчя державної служби України

12 Квітень 2018

У Львівському регіональному інституті державного управління, 12 квітня, відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю з нагоди 100-річчя запровадження державної служби України.

В рамках конференції відповідальна особа з МТД управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольга Мельник отримала посвідчення про проходження навчання за програмою дистанційного курсу DESPRO «Управління проектами місцевого розвитку». Вручив нагороду Хольгер Франке – доктор, професор Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (Німеччина). Впродовж березня у програмі дистанційного курсу брали участь представники Львівської та Луганської областей.

Після урочистої частини конференції розпочався круглий стіл «Освіта для публічних службовців» під головуванням директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимира Загорського.

Також учасники конференції прослухали тематичну сесію «Ефективне лідерство в управлінні органами публічної влади» та обговорили результати навчання за програмою дистанційного курсу DESPRO.