На головну > Новини > Юних плавців Львівщини нагородили за успішний виступ на чемпіонаті з плавання

Юних плавців Львівщини нагородили за успішний виступ на чемпіонаті з плавання

12 Квітень 2018

Сьогодні, 12 квітня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка нагородив трьох переможців чемпіонату України з плавання, що відбувся 27 – 29 березня у Броварах Київської області.

За підсумками трьох днів змагань юні спортсмени Львівської області одержали впевнену перемогу. Вони завоювали 11 золотих, 3 срібних та 3 бронзові медалі.

«На останньому чемпіонаті збірна команда Львівщини виборола перше загальнокомандне місце серед найсильніших команд України. Цими юними спортсменами пишається Львівщина і зовсім скоро ними пишатиметься вся Україна. Ми всі віримо, що вони привезуть ще не одну медаль: і європейських першостей, і світових, і олімпійських», - зазначив від час нагородження Олег Синютка.

За останніх 20 років це найуспішніший виступ команди Львівської області на чемпіонатах з плавання.

Найбільшу кількість медалей львівській команді принесли Георгій Лукашев (6 золотих та 1 бронзова), Марія Городня (5 золотих, 1 срібна та 1 бронзова) і Ксенія Стадницька (2 срібні та 1 бронзова).

loda.gov.ua