На головну > Новини > На Львівщині дві школи стали переможцями проекту «Zero Waste School» від Фонду Кличка

11 Квітень 2018

Серед 50-ти українських шкіл переможцями проекту «Zero Waste School»стали Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 та Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.   Незабаром команди-переможці дітей спільно з вчителями фізичної культури приїдуть до Києва, щоб взяти участь у тренінгу «Active Citizens», під час якого навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій.

На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі громадськими організаціями та медіа.

Також учасники дізнаються, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, отримають рекомендації, як залучати фінансування для розвитку громад. А професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології.

Після закінчення першої частини проекту учасники повернуться додому та проведуть дводенний тренінг для учнів та вчителів своїх шкіл, батьків, де навчатимуть їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо) та отримувати завдяки цьому кошти на потреби школи та громади. Згодом, у вересні цього року, школи-учасниці проекту організують «Zero Waste Day» для мешканців свого міста.

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації вітає переможців проекту «Zero Waste School» із Львівщини та висловлю подяку за інформаційну підтримку відділам фізичної культури та спорту міста Дрогобича та Червонограду, а також Інформаційно-методичному центру освіти відділу освіти Червоноградської міської ради.

Довідково:

Цього року Фонд Кличка вперше започаткував конкурс в рамках проекту «Zero Waste School. Для участі у проекті спортивна школа або навчальний заклад формувала команду, яка складалась із 4 школярів (2 дівчини та 2 хлопців, 8 та 10 класів) та одного педагога. Учасники записували 1-хвилинну відео презентацію своєї команди та завантажували на канал YouTube. Опісля необхідно було заповнити заявку в системі: https://my.klitschkofoundation.org. Відібрані команди будуть безкоштовно вивчати основи проектного менеджменту на тренінгу в  Києві.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту