На головну > Новини > На льодовій арені у Новояворівську відбувся спортивно-пізнавальний захід до Міжнародного Дня спорту

10 Квітень 2018

10 квітня на льодовій арені в м. Новояворівськ відбувся спортивно-пізнавальний захід присвячений відзначенню Міжнародного Дня спорту заради розвитку та миру.

У заході брав участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Андрій Тур, президент Хокейного клубу «Галицькі Леви» Микола Романюк, а також очільники Яворівського району.

Серед гостей свята почесні Олімпійці, призери, переможці світових та міжнародних змагань - Віра Передерій, Дмитро Грачов, Роман Бундз, Дмиро Мицак.

Програма спортивно-пізнавального заходу була різноманітною. Зокрема, представлена майстер-класами з фігурного катання та хокею.

Варто зазначити, що до льодового майстер-класу разом з Олімпійцями та юними хокеїстами були залучені й діти учасників АТО та переселенців.

Наприкінці заходу відбулось урочисте нагородження та підведення підсумків зимового сезону 2017-2018 р.р.

*ФОТОРЕПОРТАЖ

**ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ