На головну > Новини > Завершилося формування обласної статистичної звітності в галузі фізичної культури та спорту за формою № 2-ФК за підсумками 2017 року

04 Квітень 2018

В області успішно завершено формування державної статистичної звітності в галузі фізичної культури та спорту станом на 01.01.2018 року, що складається з цілої низки документації, табличного матеріалу й додатків за різними формами.

Відтак в Міністерстві молоді та спорту України за участю Міністра Ігора Жданова, державного секретаря Олега Немчінова, керівників департаментів Міністерства, керівників фізкультурно-спортивних товариств та відомчих фізкультурно-спортивних організацій відбулося засідання комісії з прийому національної звітності за формою № 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту". Йшлося, зокрема, про кадрове, матеріально-технічне, фінансове забезпечення сфери фізичної культури і спорту, кількості залученого населення до занять фізичною культурою і спортом, розвиток спорту вищих досягнень, соціальне забезпеченняпровідних спортсменів області та їхніх тренерів на регіональних рівнях, забезпечення підготовки та про участь спортсменів України у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх та ХІІ зимових Параолімпійських Іграх у Пхьончхані (Південна Корея).

Членами комісії було звернуто увагу на необхідність створення умов для регулярної організованої рухової активності населення, збереження та розвитку існуючої мережі фізкультурно-оздоровчих закладів за місцем проживання, праці та у місцях масового відпочинку населення, недопущення зменшення обсягу видатків з місцевих бюджетів для розвитку дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень, збереження існуючих та створення нових центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" тощо.

Крім того було звернуто увагу керівників структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту обласних, Київської міської державних адміністрацій на пріоритет подальшого розвитку сфери фізичної культури та спорту в умовах децентралізації влади та активно розпочатого процесу формування об'єднаних територіальних громад.

Рішенням комісії одноголосно було ухвалено й статистичний галузевий звіт управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

З таблицями звіту можна ознайомитися в додатку (Увага! Силка дійсна 7 днів).