На головну > Новини > Представники управління фізичної культури та спорту успішно завершили курс з менеджменту проектів

30 Березень 2018

Впродовж, 21 лютого – 30 березня 2018 року, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся цикл навчальних семінарів «Менеджмент проектів Міжнародної технічної допомоги».  Організатором заходу виступив Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА спільно з громадською організацією «Європейський діалог».

Учасниками начальних семінарів були представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за супровід напрямку МТД.

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації представляла відповідальна особа за Міжнародну технічну допомогу Ольга Мельник. Вона працювала спільно з командою над розробкою проекту «Будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд у селі Солонка Пустомитівського району Львівської області.

Робота над підготовкою проектної заявки здійснювалась на прикладі конкурсу секторальної підтримки ЄС Мінрегіону. Зокрема, учасники навчались формулювати актуальність проекту, аналізували економічний та соціальний влив щодо розв’язання проблеми, визначали цілі та результати проекту, розробляти бюджет та логіко-структурну матрицю проекту.

Цикл навчальних семінарів завершився, 30 березня, заключною конференцією, в рамках якої всі учасники презентували напрацьовані проектні пропозиції. Також кожен учасник отримав сертифікат про успішне проходження курсу.

Управління фізичної культури та спорту висловлює подяку Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА за ініціацію циклу навчальних семінарів з проектного менеджменту. Впевнені, що це стане доброю практикою й у наступному році. Окрема подяка тренеру ГО «Європейський діалог» Олександру Софію за легкий та доступний виклад матеріалу.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту