На головну > Новини > Проведено галузеву скайп-нараду з керівниками структурних підрозділів фізичної культури та спорту Львівщини

29 Березень 2018

29 березня 2018 року відбулась чергова обласна галузева скайп-нараду, за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій   та міствиконкомів міст обласного значення. Також у нараді взяли участь начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».

На порядку денному було обговорено такі питання:

1. Стан оптимізації районних/міських ДЮСШ.

2. Про стан роботи щодо заходів безпеки та правил експлуатації спортивних об'єктів.

3 Про графіки завершення будівництва спортивних майданчиків, відповідно до реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик», будівництва універсальних спортивних комплексів, які фінансуються з державного фонду регіонального розвитку і співфінансуються з обласного бюджету, а також будівництва футбольних полів за Державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» за 2017 рік.

Керівники структурних підрозділів фізичної культури та спорту доповіли в онлайн режимі за вищезазначеними питаннями та висловили конструктивні пропозиції.