На головну > Новини > На Жидачівщині завершився районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»


На Жидачівщині завершився районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»
В спортивному залі Жидачівської гімназії ім. О. Партицького відбулися районні фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

 

Цей захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

 

У районному фіналі взяли участь школярі Жидачівського НВК, Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, Жидачівської ЗОШ № 2 та Бережницької ЗОШ Жидачівського району.

 

Програма змагань складалася з чотирьох естафет: біг з ракеткою і тенісним м’ячем; «Садіння картоплі»; перенесення баскетбольного м’яча, ведення баскетбольного та футбольного м’ячів; а також змагання в стрибках у довжину з місця, кидках баскетбольного м’яча в кільце та олімпійської вікторини.

 

За результатами змагань команди розмістилися в такому підсумковому порядку: Жидачівський НВК, Жидачівська гімназія ім. О. Партицького, Жидачівська ЗОШ №2 та Бережницька ЗОШ.

 

Переможці та призери змагань нагороджені кубком, медалями від відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА. А вихованці Жидачівского навчально-виховного комплексу наразі активно готуються до обласного фіналу «Олімпійського лелеченя», що розпочнеться 27 квітня 2018 року у місті Львові.