На головну > Новини > Цієї п’ятниці та суботи гандбольна «Галичанка» приймає у Львові київський «Спартак»

Цей тур Суперліги  стане найгарячішим, адже після  нього лише три кращі команди продовжать боротьбу за медалі. Запрошуємо львів’ян та гостей міста на цікаві матчі

30-31 березня, цієї п’ятниці та суботи відповідно,  львівська «Галичанка» в межах десятого туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2017/2018 рр. прийматиме на домашньому майданчику київський «Спартак».

Матчі проходитимутьу спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вул. М.Черемшини, 31). Початок матчів: 30 березня (п’ятниця) о 17:30, 31 березня (субота)  - об11:30. Вхід – вільний.

Запрошуємо усіх: варто прийти й побачити виступ найкращої команди Львівщини. Адже саме «Галичанку» за підсумками 2017 року було визнано найкращою командою Львівщини  серед команд всіх ігрових видів спорту (за версією відділуспортивного мовлення на ТРК “Львів”).

В межах 10-го туру також свої матчі в Херсоні зіграють «Дніпрянка» і «Реал», а у Тернополі -  «Економунівер» і «Карпати».

Нагадаємо, що після дев’яти попередніх турів одноосібним лідером у турнірній таблиці є «Галичанка» :

Турнірне становище команд після 9 турів (18-ть матчів):

1.                      «Галичанка» (Львів) – 34 очки

2.                      «Карпати» (Ужгород) – 25

3.                      «Дніпрянка» (Херсон) – 20

4.                      «Реал» (Миколаїв) – 19

5.                      «Спартак» (Київ) – 10

6.                      «Економ-Університет» (Тернопіль) – 0.

Ігри десятого туру завершать перший етап чемпіонату України.  Надалі команди будуть поділені на дві групи. У тріо «Б» потраплять команди, які посіли 4-6 місця після першого етапу. У групі «А» опиниться перша трійка, яка й розіграє медалі національної першості.

Відтак найжорсткіше протистояння в 10 турі очікується між «Дніпрянкою» і «Реалом», яких в турнірній таблиці розділяє лише одне очко. Котрась  з цих команд пройде в групу А і разом з «Галичанкою» та «Карпатами» продовжить боротьбу за медалі.

Підготувала Наталія Васьо (http://hcgalychanka.com.ua)