На головну > Новини > У Міністерства молоді та спорту відбулось засідання колегії за участю керівників структурних підрозділів


У Міністерства молоді та спорту відбулось засідання колегії за участю керівників структурних підрозділів


29 Березень 2018


29 березня 2018 року у Києві відбулось чергове засідання колегії Міністерства молоді та спорту за участю Національного Олімпійського комітету, представників фізкультурно-спортивних товариств та керівників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій.

 

Львівщину на засіданні колегії представляв т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Андрій Тур.

 

Відповідно до порядку денного засідання колегії, розглянуто питання про підсумки участі національної збірної команди України у ХХІІІ зимових Олімпійських та ХІІ Паралімпійських іграх та стан розвитку дитячо-юнацького спорту. Також заслухано результати внутрішнього аудиту за 2017 рік.

 

Приємною звісткою стало вручення Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим подяки Кабінету Міністрів України Юрію Майбороді.

 

Наприкінці засідання керівники фізкультурно-спортивного активу окреслили плани на майбутнє задля подальшого розвитку галузі.