На головну > Новини > Бродівщина визначила переможця районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»


Бродівщина визначила переможця районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»
Цими днями, як і повсюдно у районних центрах Львівщини, у Бродівському районі визначилися з учасником обласного фіналу «Олімпійського лелеченя». Зокрема, у спортивному залі Бродівської гімназії імені І. Труша відбувся ІІ етап цього дитячого Всеукраїнського спортивно-масового заходу. Участь у змаганнях взяли кращі команди району: Бродівської гімназії імені І.Труша, ОЗ "Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3", Бродівської СЗОШ № 2, Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

 

У програму змагань ввійшли такі види випробувань: презентація команди, рухлива гра «Гопак», біг з м’ячем, гладкий біг, ведення м’яча з обвідкою стійок, естафета «Посадка картоплі» та теоретичний конкурс «Олімпійська вікторина».

 

Вітали учасників змагань завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Н. Гудима, директор Бродівської ДЮСШ С. Подавець, методист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації І. Дудчак, головний суддя змагань В. Войтко та ін.

 

Вже не вперше в історії таких змагань перемогу на районному рівні здобула команда Бродівської СЗОШ № 2, ІІ місце посіла команда Бродівської гімназії ім. І.Труша, ІІІ місце виборола команда Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

 

За фінансової підтримки Бродівської міської ради переможці та призери цікавих дитячих олімпійських змагань отримали солодкі подарунки, грамоти та медалі.

 

А переможець ІІ етапу змагань - команда Бродівської СЗОШ № 2 "Бобренята" отримала право на участь у обласному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», що відбудеться 27 квітня 2018 року у м. Львові.