На головну > Новини > В Жовкві завершився обласний спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я”

Цими днями у місті Жовква відбувся обласний фестиваль Львівщини «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який проводився за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини та змагань серед людей з інвалідністю.

Змагання спортивних сімей відбувалися в ігровому залі Жовківської ДЮСШ під орудою управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Участь у змаганнях брали сімейні команди у складі: мати, батько та дитина (хлопчик або дівчинка 2008-2010 р.н.). У особисто-командних змаганнях виступали команди міст обласного значення та районів області. Родини випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет: зокрема естафети «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей», «Єралаш».

Загалом в обласному фіналі змагалися 24 команди: 10 команд районів області та 4 команди з міст обласного значення.

Відтак кращою спортивною сім’єю Львівщини стала сім'я Городецьких з м. Червонограда: мама - Юлія, тато - Дмитро та син - Олександр!

У змаганнях серед людей з інвалідністю взяли участь сім’я Сороки з Городоцького району та сім’я Мицик з міста Новий Розділ. Вони виконували вправи у естафетах «Мисливство», «Слалом» та «Хокей».

Усі переможці та призери були відзначені організаторами кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх», а також подарунками від відділення НОК України у Львівській області.

Варто зауважити, що переможці обласних змагань будуть представляти Львівщину в національному фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбудеться 9-12 червня 2016 року в Херсонській області.

Але попри офіційні результати – переможцями були усі учасники – сімейні команди були задоволені можливістю випробувати себе на спортивній арені, представити свій район чи місто, можливістю поспілкуватися й загалом цікаво й змістовно провести час у сімейному колі.

За результатами змагань збірні команди міст та районів області посіли такі місця:

Командна першість (команди міст обласного значення та районів області):

І місце – м. Червоноград

ІІ місце –Сокальський район

ІІІ місце – Жовківський район

ІV місце – м. Новий Розділ

V місце – м. Самбір

VІ місце – Самбірський район

VІІ місце – м. Стрий

VIII місце – Старосамбірськийрайон

IX місце – Пустомитівський район

Xмісце – Бродівський  район