На головну > Новини > 2 квітня відбудеться відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками лютого 2018 року

26 Березень 2018

2 квітня ц.р. в залі ресторану «Антрекот» (вул. Кульпарківська 226-А, ТРЦ "Victoria Gardens")    відбудеться відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками лютого 2018 року. Це почесне звання отримав представник армійського спорту Львівщини та обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу, один з кращих каратистів світового рівня львів’янин Станіслав Горуна.

Станіслав Горуна вшанований за перемогу на дебютному етапі міжнародного рейтингового турніру з карате «Karate1 – SeriesA» у м. Гвадалахара, Іспанія (9-11.02) та третє місце у представницьких змаганнях Premier Leagua Karate(м. Дубаї, ОАЕ, 17.02) у ваговій категорії 76 кг.

Урочистість розпочнеться о 12 годині.