На головну > Новини > Відбулася обласна галузева скайп-нарада

Відбулася обласна галузева скайп-нарада

22 березня 2018 року вперше за керівництва т.в.о. начальника управління Андрія Тура відбулася обласна галузева скайп-нарада за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.

Було обговорено питання про заходи з охорони праці та підготовки спортивних споруд до роботи у весняно-літній період, проведення місячника озеленення й Дня довкілля; щодо сприяння пораненим військовикам Львівщини до участі у національних змаганнях за програмою «Ігор Нескорених-2018»; про хід проведення змагань за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018; про проектні ідеї до Стратегії розвитку Львівщини; про особливості подання заявки на конкурс «Клич друзів - граймо разом» від Фонду Кличка, а також детально проговорено проблематику щодо місць розташування спортивних майданчиків в межах виконання обласної програми «Спортивний майданчик»,заходів по конкурсу ДФРР у 2018 році та завдання щодо облаштування спортивних міні-футбольних полів за програмою Федерації футболу України у 2018 році й завершення облаштування спортивних майданчиків за програмою 2017 року.

У нараді взяли участь начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».