На головну > Новини > Стартував другий конкурс на здобуття «Відзнаки імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова»

Офіційно стартував конкурс на здобуття «Відзнаки імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова» - 2018. Про його початок під час прес-конференції, яка пройшла 21 березня в Українському кризовому медіацентрі, оголосили організатори заходу.

Талановитого спортсмена-паралімпійця, майстра спорту України, призера з дзюдо Дефлімпійських ігор-2013 та чемпіонату світу-2012 Дмитра Максимова називали надією національної збірної. Дев'ятнадцятирічний Герой віддав своє життя за Батьківщину під час Революції Гідності

Як повідомив присутнім радник Міністра молоді та спорту , координатор проекту "Спільна перемога", Голова ГО "Відкриті можливості" Володимир Бульба, цьогорічна «Відзнака імені Дмитра Максимова» впроваджується вже вдруге під патронатом Мінмолодьспорту.

«Коли минулого року ми вперше проводили цю відзнаку, Міністр Ігор Жданов, який сам був активним майданівцем, відразу відгукнувся та підтримав цю акцію. Приєдналася наша організація. І приємно відзначити, що ця акція пройшла цікаво та отримала й відверту суспільну підтримку”, - зауважив Володимир Бульба.

“Відчувається, що це потрібно. Адже ми формуємо нову історію. І ми повинні вчити уроки історії, аби надалі їх не повторювати, та пам'ятати наших Героїв”

Голова ГО "Родина Героїв "Небесної сотні" ВолодимираБондарчука, розповів присутнім, що «Відзнака імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова» входить до проекту “Відзнаки Героїв». Ідея проекту, який перетворився вже в платформу, виникла ще 2015 і була направлена на втілення мрій та реалізацію задумів молодих Героїв Небесної Сотні.

“Кожним проектом ми хочемо зробити Україну кращою. І через таку живу пам'ять, не пам'ять через камінь, в бронзі, а в реальних справах і у відзначенні, які роблять реальні справи, покращувати Україну щодня”, підкреслив Володимир Бондарчук.

Громадський діяч відзначив, що у 2017-му було проведено чотири подібні Конкурси, цього року ще додалося п'ять. Він висловив сподівання, що шляхом реалізації Проекту буде вшановано пам’ять всіх Героїв Небесної Сотні.

За його словами основною метою Конкурсу є відзначення ініціатив, які створюють найкращі умови для заняття фізичною культурою та спортом для людей з інвалідністю на всій території України. А його учасниками можуть бути організації, ініціативні групи та громадяни України, які провадять активну діяльність у цій сфері.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 21 березня по 27 квітня 2018 року. Відзнака ж буде вручена переможцям у трьох номінаціях.

1 - «Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм)»,

2 - «Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації»,

3 - «Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах».

У свою чергу бабуся Дмитра Максимова, Олена Іванівна, подякувала ініціаторам проекту за організацію Конкурсу. Вона розповіла присутнім, що її онук був не лише талановитим у спорті, а й писав музику та співав, був дуже привітною та доброю людиною.

“Назавжди Дмитро Максимов буде не тільки в пам'яті наших спортсменів, а всіх українців, особливо молоді, яка буде розуміти за що саме поклав життя наш Герой”, - наголосив Олександр Соколинський, співкоординатор проекту «Спільна перемога». Він також відзначив високий рівень соціальної відповідальності громадян, які долучаються до подібних акцій.

Учасники прес-конференції закликали усіх бажаючих активно долучатися до участі у конкурсі, з умовами проведення якого можна буде незабаром ознайомитися на сайті ГО “Родина Героїв “Небесної Сотні” та Мінмолодьспорту.

dsmsu.gov.ua