На головну > Новини > «Шкільні батли»: стартують зйомки другої програми нового сезону

«Шкільні батли»: стартують зйомки другої програми нового сезону

У четвер, 22 березня, у львівському палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) стартують зйомки другої програми нового сезону «Шкільних батлів» - проекту, організованому відділенням Національного олімпійського комітету у Львівській області у тісній співпраці з обласною радою, управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та телеканалом «Перший Західний».

У програмі змагань – спортивні естафети, вікторина та конкурс капітанів команд. У перших змаганнях нового сезону взяли участь школярі СЗШ №3 Борислава та Перемишлянська НВК «СЗШ-гімназія». Гостем першої програми нового сезону був представник санного спорту, учасник зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї Антон Дукач.

У другій програмі змагань візьмуть участь дитячі команди Хлопчицької СЗШ (Самбірський район) та ЗОШ №1 з м. Кам’янки-Бузької. Гостем другої програми буде гірськолижниця Оля Книш, також учасниця останніх зимових Олімпійських ігор.

Нагадаємо, переможцем проекту «Шкільні батли» минулого сезону стала дружня команда СокальськоїЗОШ №3. У суперфіналі змагань сокальчани перемогли школярів з Радехова та Бродів, які також у напруженій боротьбі зуміли пробитися до найголовнішої битви сезону. Участь у першому 8-серійному проекті, у якому школярі демонстрували свої спортивні навики та інтелектуальні здібності, взяли 17 команд з різних куточків Львівщини.

Завдяки наполегливій роботі команди відділення НОКу України у Львівській області та обласного спорту управління, цього року запланована участь у змаганнях не тільки школярів з Львівщини, а з Донецької, Луганської та Івано-Франківської областей. Кожен з учасників «Шкільних батлів», незалежно від результатів змагань, отримає подарунки від організаторів й, безумовно, незабутні спортивні емоції.