На головну > Новини > В Трускавці відбудеться Чемпіонат та Кубок України зі спортивного орієнтування

В Трускавці відбудеться Чемпіонат та Кубок України зі спортивного орієнтування

Упродовж 28 березня – 2 квітня 2018 року під егідою Мінмолодьспорту України й за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Трускавецької міської ради та федерації спортивного орієнтування України у місті Трускавці відбудеться серія офіційних національних змагань: чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (етапи), Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів. Головний суддя змагань, суддя національної категорії  – Василь Березовський (м. Київ).

Програма проведення змагань:

28 березня – приїзд учасників, офіційне тренування, старт о 13.00;

29 березня – Змагання  в заданому напрямку на надкоротких дистанціях, старт о 13.00.

Відкриття змагань, церемонія нагородження о 17.00

30 березня - Змагання в заданому напрямку на подовжених дистанціях, старт об 11.00;

31 березня - Змагання в заданому напрямку на ультра-середніх дистанціях, старт об 11.00;

1 квітня - Змагання в заданому напрямку на скорочених дистанціях, старт о 13.00, закриття змагань;

2 квітня - Від’їзд учасників змагань.