На головну > Новини > Започатковано нормативно-правову базу співробітництва у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту між Україною та Державою Кувейт

У ході державного візиту Президента України Петра Порошенка до Держави Кувейт 18 березня 2018 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

Меморандум, розроблений з метою створення нормативно-правової бази українсько-кувейтського співробітництва у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, є першим документом між Україною та Державою Кувейт про співпрацю в згаданих сферах, укладеним за роки незалежності України.

Документ закріплює намір сторін сприяти розвитку дружніх зв’язків між громадськими молодіжними організаціями, громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, а також науково-дослідницькими установами, які займаються проблемами молоді, фізичної культури і спорту України та Кувейту, шляхом участі представників обох держав у спортивних і молодіжних двосторонніх заходах, науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах тощо. Сторони також засвідчили свої наміри щодо обміну фахівцями, науковими публікаціями та відповідною інформацією в цій сфері.

dsmsu.gov.ua