На головну > Новини > Важкоатлетка зі Львівщини Діана Нагорнюк – бронзова призерка Кубку України 2018 року

Нещодавно в Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь важкоатлети 22-х областей України.

Команду Львівщини представляла збірна у складі 3 жінок та 4 чоловіків.

Серед жінок у ваговій категорії до 48 кг змагалася майстер спорту Заяць Ольга. Після травми львівська спортсменка вперше за останні півроку вийшла на національний поміст. У результаті виступу Ольга вдало використала всі 6 спроб та впоралася у ривку із 55 кг та у поштовху із 71 кг та змогла посісти 5 місце.

Цікавим видався виступ дебютантки національних змагань Васьків Ірини. Спортсменка неабияк зарекомендувала себе на обласних змаганнях, здобувши одну із трьох жіночих путівок на національні змагання.У ваговій категорії до 58 кг Ірина у ривку змогла підняти штангу вагою 64 кг, а поштовху 83 кг та виборола також 5 місце Кубку України. Цікаво, що спортсменка зробила спробу на 86 кг, що забезпечувала їй виконання нормативу майстра спорту України. Однак, технічна помилка у поштовху не дозволила суддям зарахувати цю спробу.

Найкращим виявився виступ досвідченої важкоатлетки, багаторазової призерки національних змагань Нагорнюк Діани. У ваговій категорії до 75 кг вона виборола бронзову нагороду Кубку України. Результат спортсменки у ривку 76 кг, а у поштовху 89 кг.

Цікаво, що команда жінок Львівщини на Кубку України зупинилася за крок до командного п’єдесталу та вперше за останнє десятиріччя посіла високе 4 місце. Переможницями стали традиційно сильні важкоатлетки Харківщини, другими стали донеччанки і трійку призерів замкнули представниці Рівненської області.

У змаганнях найсильніших чоловіків Львівщину представляли 4 спортсмени.

У ваговій категорії до 77 кг змагалися два важкоатлети. Махмудов Олег, виступаючи у вищій від своєї звичної категорії (до 69 кг), зміг посісти 7 місце. Використавши вдало всі 6 спроб, йому підкорилися 121 кг у ривку та 140 кг у поштовху. У цій же ваговій категорії змагався 15-річний Гринчук Юрій. На жаль спортсмену у ривку не підкорилася початкова вага і він зміг класифікуватися тільки у поштовху, де зміг вибороти 6 позицію із результатом 150 кг.

Також відразу двоє представниківЛьвівщини змагалися у ваговій категорії до 94 кг. Багаторазовий чемпіон та призер національних змагань Олевич Віталій також виступав у вищій від своєї звичної категорії (до 85 кг), де посів 7 позицію із сумою двоборства 300 кг. Варто зазначити, що у ваговій категорії до 85 кг сума переможця Кубку України становила 290 кг.

Ще один важкоатлет Терлак Віталій у ваговій категорії до 94 кг із сумою двоборства 290 кг фінішував на 12-й позиції.

Команда чоловіків завершила змагання із 13-м результатом. Переможцями Кубку України стали важкоатлети Харківської області, другими фінішували спортсмени з Волині, а третіми донеччани.

Технічні результати жінок Львівщини:

Нагорнюк Діана– 3місце (вагова категорія до 75 кг). СДЮСШОР «Богатир» (Львів). Тренери: Товстоног О., Кононенко В.

Заяць Ольга– 5 місце(вагова категорія до 48 кг). СДЮСШОР «Богатир» (Львів). Тренери: Товстоног О., Кононенко В., Гентош А.

Васьків Ірина–5 місце(вагова категорія до 58 кг). ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів). Тренери: Рекша В., Клюшник Б., Юркевич Г.

Технічні результати чоловіків Львівщини:

Махмудов Олег-Ельтибар– 7місце (вагова категорія до 77 кг). СДЮСШОР «Богатир» (Жидачів). Тренер: Єсін С.

Олевич Віталій– 7 місце (вагова категорія до 94 кг). СДЮШОР-1 (Жидачів). Тренери: Косів О., Бондаренко І.

Терлак Віталій– 12 місце (вагова категорія до 94 кг). СДЮШОР-1 (Жидачів). Тренери: Косів О., Бондаренко І.

Гринчук Юрій– 6 місце у поштовху (вагова категорія до 77 кг). ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів). Тренери: Рекша В., Юркевич Г.

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА