На головну > Новини > Представники Львівщини успішно виступили в чемпіонаті світу з риболовного спорту

Упродовж 16-17 березня 2018 року на Самарканському озері поблизу м. Термітау в Казахстані тривав 15-й чемпіонат світу з ловлі риби з льоду (15 thWorldIceFishingChampionship-2018).

Визначити кращих зі спортивної ловлі риби з льоду в Казахстан приїхали національні збірні 13 країн світу: Білорусі, Латвії, Литви, Польщі, Казахстану, Росії, Молдови, Естонії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Сполучених Штатів Америки та України.

Збірна команди України виступала у складі 7 спортсменів, з поміж яких і двоє представників Львівської області - Музичка Ігор та Хвас Павло, а також представники інших областей - Корзенков Дмитро, Новгородський Дмитро, Новгородський Ігор, Зайко Олексій, Стадніченко Віталій.

Збірна команда України посіла високе 4 командне місце, незначно поступившись призерам світової першості, й випередивши польську збірну (5 місце), а українець Олексій Зайко особистому заліку фінішував на третьому місці.

За результатами напруженої й цікавої спортивної боротьби перше місце посіла збірна команда Росії, друге – команда спортсменів-рибалок із Латвії, на третьому місці опинилися литовці.

Вітаємо представників риболовного спорту Львівщини й бажаємо подальших спортивних успіхів!

Оксана Никируй, управління фізичної культури та спорту ЛОДА