На головну > Новини > Львівщина приймає національний чемпіонат з гірських автоперегонів

Львівщина приймає національний чемпіонат з гірських автоперегонів

Упродовж 30 березня – 1 квітня 2018 року на території Дрогобицького району (с. Модричі) та м. Трускавця відбудуться перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів. Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20 років проведення гірських перегонів в незалежній Україні. У списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту.

За словами організатора змагань – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці та с. Модричі Дрогобицького району мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння  організаторам виявила й місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких усі бажаючі зможуть слідкувати за стартом та перебігом змагань.

Змагання відбуватимуться три дні поспіль:

30 березня– урочисте відкриття змагань о 19:00 год. на центральній площі м. Трускавця.

31 березня–перший етап чемпіонату України з гірських автоперегонів в м.Трускавець.

Характеристика:

Загальна довжина траси: 2800 метрів.

Зміна висот: 100 метрів

Особливість траси: дистанція пролягає центральною частиною міста і передбачає різку зміну покриття з асфальту на бруківку та крутий розворот автомобілів «ретардери» у центрі дистанції біля найбільшої глядацької зони (фан-зони).

Старт змагань: о 9:00 год.

Парк сервісу змагань: вул. Бориславська.

Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 1 квітнявідбудетьсянаступний етап гірського чемпіонату.

1 квітня – другий етапвідбудеться в с. Модричі Дрогобицького району:

Характеристика:

Загальна довжина траси: 3000 метрів

Зміна висот: 50 метрів

Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, що проходить крізь лісовий масив.

Старт змаганьо 9:00 год.

Парк сервісу змагань: с. Модричі, санаторій «Нафтуся Прикарпаття».

Урочисте закриття автоперегонів відбудеться 1 квітня 2018 року о 19:00 на центральній площі міста Трускавця.

Сутність гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів йтимуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів і є такими:

А4

Автомобілі груп «N», «R», «А» та сертифіковані FAU автомобілі з робочим об'ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом

А3

Автомобілі з робочим об'ємом двигуна до 2000 куб. см, а також автомобілі групи «А» з робочим об'ємом двигуна до 1600 куб. см.

А2

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб. см та автомобілі з 16-клапаним двигуном з робочим об’ємом до 1600 куб. см

А1

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1400 куб. см.

А9К

Автомобілі радянського та іноземного виробництва, з атмосферним двигуном і об’ємом до 2000 куб. см., з приводом на задню вісь.

А8К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб. см.(ВАЗ, ІЖ, Москвич та їх модифікації).

А7К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1300 куб. см. (ВАЗ 2101, ЗАЗ та їх модифікації).

ІС

Автомобілі незалежно від типу приводу та робочого об’єму двигуна, які відповідають технічним вимогам до будь-якої іншої групи Чемпіонату України з гірських гонок та з обов’язковою вимогою, що вони вироблені до 1991 року